News

2 CS:GO SEKCIE MENIA HRÁČOV A LOL SEKCIA NÁS OPÚŠŤA!

Sun 20th Mar 2016 - 11:55am : General

Začneme League of Legends sekciou ktorá nás opustila z dôvodu že museli veľa krát zháňať nových hráčov keď to po týždni každý zabalil.
VYJADRENIE MANAŽÉRA LOL SEKCIE:

"Hezký den, moji povinností je Vám oznámit, jak se věci mají. Náš team nasbíral po pouhých 4 měsících působení dost zkušeností na to, aby po další spolupráci dosáhl na vysněnou Top CZ/SK scénu, o které snil každý z nás. Některé naše zastávky se staly úspěšnými, ale občas přichází i neúspěchy, které náš team velice těžko přijímá. Bohužel, i když jsme se nedostali k vysněnému cíli tak naše cesta končí. Do teamu Bulls E-sport jsme se přihlásili s tím, že se konečně usadíme a budeme se moct tak nadále zlepšovat. Snažili jsme se udržet stálou sestavu hráčů a přátel, kteří se budou snažit dosáhnout nejlepších výsledků a budou držet pospolu jako tým i během horších časů. S každou proběhlou změnou, kterých v posledních týdnech nebylo zrovna málo, se team postupně dostával do stádia, kde bylo všechno nejisté. Po posledním neúspěchu shromáždit team, který by mohl mít na CZ/SK scénu, jsem se rozhodl, že další hledání a upevnění teamového ducha bude zbytečné. Bohužel hodiny strávené každý večer trénováním nezaznamenávaly zlepšení a týmová nálada, stejně jako motivace hráčů začala velice rychle klesat. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl ukončit působení v organizaci Bulls E-sport a nechat hráče, aby se zlepšovali nadále, jak oni sami uznají za vhodné. Otevřít jim dveře novým nabídkám, nad kterými někteří delší dobu uvažovali. Tímto oficiálně ukončujeme působení v Bulls E-sport jako League of Legends sekce. Děkuji hráčům za skvělé výkony, které dokázali. Za skvělou zábavu, která panovala v teamu a spoustu úžasných vzpomínek. Děkujeme tak i organizaci Bulls E-sport, že nás vzala pod svá křídla a doufáme, že celá organizace bude jenom vzkvétat. Přejeme i členům CS:GO teamu hodně úspěchu. Tímto se loučím s hráči i celou organizací Bulls E-sport. Přeji hráčům hodně štěstí, mnoho úspěchu a doufám, že na vedení LoL sekce budete vzpomínat v dobrém! "


TERAZ CS:GO
Vo WHITE Sekcií sa udiala len malá zmena a to výmena IGL menom Matúš "Selen" Petrinec ktorý si našiel miesto v RED Sekcií kde nastali tiež mnohé zmeny a to že Slavomír "Pajdo" Piader prešiel na miesto second manažéra a Boris "3Tears" Haľama na pozíciu vlastníka org. a skončil s CS:GO súťažne.
Po vzájomnej dohode odišli od nás aj Adam "amk" Amk a Vojta "Vof" Freml.

CS:GO WHITE
Adam "poire" Nešleha
Martin "fastyyy" Pavlík
Lukáš "tykden" Koláčný (CEPTOR)
Kristián "scratchie" Pánek
Filip "rocca" Ročejdl (nový hráč)

CS:GO WHITE už nabudúci týždeň bude pod našimi farbami reprezentovat na LAN akcií menom DREAM SLOVAKIA - LAN PARTY.


CS:GO RED
Martin "evo" Marusič
Daniel "danny" Drvota
Matúš "Selen" Petrinec
Filip "sm0ke" Šnebergr
"clyxo"

CS:GO RED Včera obsadili druhé miesto v ATT League ked vo finále prehrali 0:2 proti Waterfall Gaming našim rivalom po výsledkoch 14:16 a 13:16.

VYJADRENIE KAPITÁNA eva:
Náš včerajší zápas hodnotím pozitívne. Myslim ze sme hrali svoju hru i ked sme boli v okliestenom zlozeni kedze niektori nasi hraci mali sukromne zalezitosti. Nas vykon proti Waterfall Gaming bol ale podla mna solidny kedze sme neboli na to vobec pripraveny a len z chuti sme si sli zastrielat. Tento mesiac bol pre nas celkovo kvalitny uz aj z toho dovodu ze sme sa dostali do tohto finale. Do buducna sa pokusime zlozit poriadnu a vyrovnanu 5 ktora sa casom zohra a bude sa stale posuvat vpred. Verim ze o nas este budu ludia pocut.

 

 

3Tears

3Tears

Boris Haľama OWNER

Your Comments

Please register or login to post comments